Prowadzi: grupa od 16 lat, rysunek/malarstwo/studium postaci

Katarzyna Wołodkiewicz

Zajmuję się głównie malarstwem, ilustracją i grafiką. Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (Grafika Warsztatowa, 2002 r.), ukończyłam też Kurs Pedagogiczny na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. W latach 2004-2006 pracowałam we wrocławskim Liceum Plastycznym (które sama kiedyś ukończyłam) jako nauczyciel projektowania, rzeźby, rysunku i malarstwa. Opracowałam własne metody pracy z uczniami, a w mojej głowie narodził się program nauczania, który chciałam rozwijać już na własną rękę. W roku 2006 otworzyłam Pracownię Artystyczną Fenomenarium.

Maluję dla siebie i na zlecenia, biorę udział w wystawach, ilustruję, współpracuję z wydawnictwami, agencjami reklamowymi, galeriami sztuki, międzynarodowym Studiem Ilustracji IllustrateYourLIFE (m.in. portrety dla tygodnika Przekrój).

Więcej moich prac w sieci:

www.wolodkiewicz.pl 

be.net/wolodkiewicz - portfolio na Behance.net

www.facebook.com/katarzynawolodkiewicz - fanpage na Facebooku

Prowadzi: grupa od 16 lat, rysunek/malarstwo/studium postaci

Kamil Przyborowski

Zajmuję się rzeźbą, rysunkiem i malarstwem, czasem też grafiką komputerową 2D i 3D oraz projektowaniem stron www. Ukończyłem Rzeźbę na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom mgr w pracowni prof. J. Kucharskiego), a wcześniej Informatykę na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Od dziecka fascynowały mnie rysunek, komiks i grafika komputerowa, dlatego po ukończeniu pierwszych studiów szukałem realizacji w tych dziedzinach. Uczyłem się rysunku architektonicznego u prof. Koziołka, a potem rysunku, malarstwa i rzeźby tu, w Fenomenarium. Pracowałem jako programista, potem jako grafik 3D w firmie tworzącej filmy animowane, a w 2009 r. zająłem się prowadzeniem Fenomenarium wspólnie z Kasią.

Prowadzi: concept art i ilustracja

Konrad Czernik

Lead Concept Artist w firmie Techlandz ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Tytuły zrealizowane na podstawie konceptów Konrada to m.in. seria Dead Island, seria Call of Juarez, Hellraid i kilka projektów realizowanych w ShortBreak Studios. Kilka lat wspomagał aranżację środowiska gry, by płynnie przejść do specjalności projektowania postaci. Obecnie zajmuje się kreowaniem wizji artystycznej gry i odpowiada za wygląd i produkcję wszystkich postaci

Prelegent największych imprez branżowych (m.in. Digital Dragons, PGA, GIC). Prowadzi szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych (m.in. ASP we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Śląski, AGH w Krakowie) oraz w wielu zewnętrznych firmach. Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i liceum plastycznego w Opolu.

Aktualne (reprezentatywne) prace Konrada objęte są umową poufności z Techlandem, prezentujemy więc kilka starszych oraz

speedpainting wykonany do gry Hellraid: https://www.youtube.com/watch?v=TraGbdufYOc

Prowadzi: concept art i ilustracja

Grzegorz Przybyś

Rysownik koncepcyjny, ilustrator i współtwórca studia Division48. Zaczął swoją karierę w 2007 roku na stanowisku concept-artist we wrocławskim Techlandzie. Pracował nad takimi tytułami jak Call of Jaurez:Bound in Blood, Dead Island i Call of Juarez: The Cartel. W 2010 roku założył razem ze swoim bratem własne studio i zaczął pracować dla różnych klientów (m.in. UbisoftCD Project RED, Platige Image), tworząc animacje, ilustracje oraz materiały promocyjne. Portfolio zawiera takie projekty jak Witcher 3, Dying Light, Call of Juarez: Gunslinger, Might and Magic XHeroes VII.

Miłośnik zarówno nowoczesnych technik grafiki komputerowej jak i tradycyjnego medium. W chwilach wolnych od pracy zawodowej chętnie oddaje się tworzeniu prywatnych projektów.

www.artstation.com/artist/grzegorzprzybys

www.facebook.com/grzesiek.przybys

Prowadzi: concept art i ilustracja oraz rysunek architektoniczny

Jakub Witowski

Jestem freelancerem, zajmuję się ilustracją i concept artem, pracuję jako concept artist w Juice. Moje prace powstają głównie przy pomocy tabletu graficznego i Photoshopa. Ukończyłem Architekturę na Politechnice Wrocławskiej, a pochodzę z Nowego Sącza. Rysunku uczyłem się na zeszytach z polskiego, kursie rysunku architektonicznego w Krakowie oraz na studiach.

Rysowanie i malowanie towarzyszyło mi zawsze i ostatecznie przerodziło się w ścieżkę zawodową. Głównym motorem mojej twórczości jest chęć uczenia się i doskonalenia. Stąd bierze się moje zamiłowanie do coraz bardziej wnikliwej obserwacji, pragnienie eksperymentowania, poszukiwań i upodobanie do ciężkiej pracy.

www.kubawitowski.com

www.artstation.com/artist/kuba

www.behance.net/KubaWitowski

www.facebook.com/kuba.witowski

Prowadzi: studium postaci oraz grupa 10-15 lat (zajęcia twórcze dla młodzieży i dzieci)

Roland Grabkowski

W 2005 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2014 roku obronił dyplom magisterski z zakresu rzeźby, który zrealizował w pracowni dyplomującej prowadzonej przez prof. Janusza Kucharskiego. Od 2016 roku zatrudniony na macierzystej uczelni jako asystent w Pracowni Podstaw Rzeźby, w 2017 roku otworzył przewód doktorski.

facebook

www.behance.net/rolowski

Prowadzi: grupa 10-15 lat (zajęcia twórcze dla młodzieży i dzieci)

Magdalena Burger (Megibubu)

Jestem absolwentką wrocławskiej ASP na wydziale Wzornictwo - Projektowanie Szkła. Działania twórcze są mi bliskie od najmłodszych lat, chociaż nigdy nie wiązałam swej przyszłości ze sztuką. W liceum przygotowywałam się do studiów medycznych, ale po jego ukończeniu zmieniłam zdanie. Rozpoczęłam naukę w Szkole Projektowania i Stylizacji, a przede wszystkim trafiłam do Fenomenarium, gdzie zaczęła się moja przygoda z rysunkiem i malarstwem, dzięki czemu dostałam się na ASP. Najbardziej zajmują mnie malarstwo i szkło artystyczne.

Oto kilka moich prac, po więcej zapraszam na: 

megibubu.tumblr.com

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.