Zajęcia twórcze dla młodzieży (10-15 lat)

Rysunek, malarstwo, rozwijanie kreatywności

Rysunek i malarstwo z natury i z wyobraźni, zajęcia rozwijające kreatywność, doświadczenia z różnymi technikami plastycznymi i narzędziami (m. in. projektowanie płaskie i przestrzenne, projektowanie mody, elementy grafiki, odbitki, szablony, kolaż, frotaż, papier-mâché). Są to zajęcia plastyczne o zróżnicowanej formule, dedykowane dla grupy wiekowej 10-15 lat. Każde zajęcia mają temat przewodni, zazwyczaj zamykają się na jednym spotkaniu i nastawione są na twórczą zabawę, która jest w tym wieku ważniejsza od umiejętności warsztatowych. Ambitni mogą liczyć jednak na rzeczowe wskazówki i profesjonalne korekty, co widać zresztą w powstających pracach. Każda osoba traktowana jest indywidualnie, ponieważ innego podejścia wymagają młodsi, a innego starsi uczestnicy zajęć. Rezultaty są równie zróżnicowane, od stojących na wysokim poziomie prac starszych (czasem efekty zdumiewają, bo nie odbiegają specjalnie od tych z grupy dla dorosłych), do przepełnionych dziecięcą radością i wrażliwością młodszych.

Wszystkie materiały (m.in. farby, kredki, ołówki, gumki, papier, nożyczki, kleje) są wliczone w cenę (szczegoly w cenniku).

Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie.

Prowadzący:

Magdalena Burger

Absolwentka wrocławskiej ASP na wydziale Wzornictwo - Projektowanie Szkła.

Absolwentka Pracowni Artystycznej Fenomenarium.

Wybrane prace:

Mateusz Zieleniewski

Student Grafiki (5 rok) na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Absolwent Pracowni Artystycznej Fenomenarium.

Wybrane prace:

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.