Jak się zapisać?

 

WAKACJE 2024 

(lipiec / sierpień)


Rysunek, Malarstwo, Warsztaty Tematyczne: Szkicownik, Portret, Malowanie Kwiatów

 
Zapisać się możesz w dowolnej chwili, bez żadnego doświadczenia, i zacząć od podstaw.

TUTAJ znajdziesz szczegółowy opis zajęć (zakres, ceny i terminy)

Zajęcia wakacyjne są bardzo elastyczne: można zapisać się na cały miesiąc lub tylko wybrane dni, łatwo pogodzić je z innymi planami wakacyjno-urlopowymi. W lipcu i sierpniu nie obowiązuje miesięczne wypowiedzenie - zapisujesz się tylko na wybrany miesiąc, a decyzję o kontynuacji możesz podjąć nawet na ostatnich zajęciach miesiąca (chociaż bardzo docenimy jeśli zrobisz to tydzień wcześniej;) ). We wrześniu rozpoczynamy nowy sezon zajęć, na który obowiązują odrębne zapisy - można wtedy także kontynuować tematy ropoczęte w wakacje.

Aby się zapisać, skorzystaj z poniższego formularza. Przed jego wysłaniem wymagane jest przeczytanie i zaakceptowanie regulaminu zajęć.

Dane do płatności zostaną przesłane automatycznym mailem po wypełnieniu formularza.

 

Zapisz się

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.

Otrzymasz e-mail potwierdzający otrzymanie zamówienia, zawierający wybrane opcje, dane do przelewu i Regulamin. Następnie w możliwie najkrótszym czasie potwierdzimy dostępność miejsca w wybranej grupie. Dopiero wtedy podejmiesz decyzję o zawarciu umowy z obowiązkiem zapłaty.

 

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)