Katarzyna Wołodkiewicz-Przyborowska

Wrocławska artystka i edukatorka artystyczna. Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (Grafika Warsztatowa, 2002 r.) oraz Kursu Pedagogicznego na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. W swojej twórczości zajmuje się głównie malarstwem, ilustracją i grafiką. Oprócz realizowania indywidualnych zleceń na obrazy jej doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z architektami wnętrz, galeriami sztuki, wydawnictwami, agencjami kreatywnymi oraz nauczanie we wrocławskim Liceum Plastycznym. W 2006 r. założyła Pracownię Artystyczną Fenomenarium - jej autorskie warsztaty rysunku, malarstwa, rzeźby i projektowania graficznego, które prowadzi do dziś. 

Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych, jej prace wzbogacają zbiory wielu kolekcjonerów w kraju i za granicą. 

“Głównym celem moich działań twórczych jest rozwój, budzenie świadomości swojej i odbiorcy. Zamierzam prowokować mojego widza do refleksji, drążenia i zadawania pytań, rozbudzać jego ciekawość i uruchamiać wyobraźnię. Tematy, które aktualnie mnie poruszają, to m.in.: kobieta jako jakość tego świata - przebudzona, osadzona w swojej mocy, świadoma, kreująca, miłująca; człowiek jako istota wielowarstwowa i złożona.”

Kompletne i aktualne portfolio obrazów na sprzedaż: www.wolodkiewicz.pl

SKONTAKTUJ SIĘ  aby zapytać o możliwość zakupu lub zamówienia obrazu, printu lub ilustracji.

Zapraszam również do obserwowania mnie w mediach społecznościowych:

www.facebook.com/katarzynawolodkiewicz

www.instagram.com/katarzynawolodkiewicz 

Oto aktualny podgląd ostatnich postów:

 

Poniższa galeria nie jest aktualizowana na bieżąco, więcej prac znaleźć można pod powyższymi linkami.

Kamil Przyborowski

Rzeźbi głównie w glinie, ponieważ ta technika daje niezrównane możliwości kształtowania formy i utrwalania nawet najsubtelniejszych śladów ręki artysty. Prace utrwala w różnych materiałach, m.in.: żywica z kruszywem, laminat, beton, stiuk, gips patynowany. Jego doświadczenie obejmuje tradycyjne techniki rzeźbiarskie, takie jak odlewanie z brązu, aluminium i żeliwa, metal spawany, drewno, kamień, ceramika, wosk, styropian i pianka poliuretanowa, papier-mâché, a także techniki komputerowe - modelowanie i rzeźbienie w aplikacjach 3D.

SKONTAKTUJ SIĘ

Absolwent Rzeźby na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom mgr z wyróżnieniem w pracowni prof. J. Kucharskiego), a także Informatyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej (dyplom mgr inż. w 2006 r.). Połączenie umiejętności zdobytych na obu uczelniach pozwala mu podejmować zlecenia wymagające zarówno rzeźbiarskiej wyobraźni i umiejętności kształtowania formy, jak i technicznego podejścia, trzymania się specyfikacji, rysunków technicznych, wymiarów.

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)