Katarzyna Wołodkiewicz

Zajmuję się głównie malarstwem, ilustracją i grafiką. Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (Grafika Warsztatowa, 2002 r.), ukończyłam też Kurs Pedagogiczny na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. W latach 2004-2006 pracowałam we wrocławskim Liceum Plastycznym (które sama kiedyś ukończyłam) jako nauczyciel projektowania, rzeźby, rysunku i malarstwa. Opracowałam własne metody pracy z uczniami, a w mojej głowie narodził się program nauczania, który chciałam rozwijać już na własną rękę. W roku 2006 otworzyłam Pracownię Artystyczną Fenomenarium.

Maluję dla siebie i na zlecenia, biorę udział w wystawach, ilustruję, współpracuję z wydawnictwami, agencjami reklamowymi, galeriami sztuki, międzynarodowym Studiem Ilustracji IllustrateYourLIFE (m.in. portrety dla tygodnika Przekrój).

Więcej moich prac:

www.wolodkiewicz.pl 

be.net/wolodkiewicz - portfolio na Behance.net

www.facebook.com/katarzynawolodkiewicz - fanpage na Facebooku

Kamil Przyborowski

Rzeźbię głównie w glinie, ponieważ ta technika daje niezrównane możliwości kształtowania formy i utrwalania nawet najsubtelniejszych śladów ręki artysty. Prace utrwalam w różnych materiałach, m.in.: żywica z kruszywem, laminat, beton, stiuk, gips patynowany. Pracowałem również w drewnie, metalu, kamieniu, piance poliuretanowej i styropianie, wosku, papier-mâché, przy odlewaniu z brązu, aluminium i żeliwa, wypalaniu ceramiki. Oprócz tradycyjnych technik rzeźbiarskich mam doświadczenie w technikach komputerowych - modelowaniu i rzeźbieniu w aplikacjach 3D.

Oprócz prac własnych mam na koncie współpracę z Wrocławskim Teatrem Współczesnym, polską i niemiecką firmą wykonującą elementy z tworzyw sztucznych, studiem animacji tworzącym komputerowe filmy animowane, pracownią makiet architektonicznych czy artystą konceptualnym zamieszkałym w Wiedniu. 

Jestem absolwentem Rzeźby na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom mgr z wyróżnieniem w pracowni prof. J. Kucharskiego), a także Informatyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej (dyplom mgr inż. w 2006 r.). Połączenie umiejętności zdobytych na obu uczelniach pozwala mi podjąć zlecenia wymagające zarówno rzeźbiarskiej wyobraźni i umiejętności kształtowania formy, jak i technicznego podejścia, trzymania się specyfikacji, rysunków technicznych, wymiarów.

Naszą stronę WWW zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy i utrzymujemy w całości samodzielnie. 

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej, efektownej graficznie i funkcjonalnej (optymalizacja pod kątem pozycjonowania i wyszukiwania, optymalizacja obsługi na różnych urządzeniach: komputer, tablet, smartfon), chętnie taką wykonamy, a w razie potrzeby będziemy również administrować.

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.