Jak się zapisać?

 

SEZON 2024/25 

(wrzesień - lipiec)


Concept Art i Ilustracja

Opis zajęć, ceny, terminy i wszystko, co trzeba wiedzieć, znajdziesz tutaj: 

Wypełnij poniższy formularz, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy z informacją, czy mamy miejsce w wybranej grupie. Dalsze instrukcje i dane do płatności otrzymasz mailem.

 Aby wysłać formularz, musisz przeczytać i zaakceptować Regulamin zajęć:

REGULAMIN Fenomenarium (Concept Art i Ilustracja) 2024/25 (PDF)

UWAGA: skorzystanie z formularza bez uprzedniego kontaktu z nami nie gwarantuje miejsca w grupie - nawet jeśli formularz jest aktywny, nie oznacza to że we wszystkich grupach są wolne miejsca.

Zapisanie się na kurs oznacza chęć zawarcia umowy i rezerwacji miejsca w grupie na stałe, do końca kursu. Można zrezygnować wcześniej, np. z końcem bieżącego bloku, pod warunkiem zachowania miesięcznego wypowiedzeniaNie ma możliwości rezygnacji z drugiego miesiąca rozpoczętego bloku 2-miesięcznego, a rezygnację należy zgłosić drogą mailową (nie wystarczy powiedzieć o tym prowadzącemu) najpóźniej 10-tego dnia ostatniego miesiąca danego bloku, w sposób opisany w Regulaminie. Zgłoszenie późniejsze (w szczególności na ostatnich zajęciach danego bloku lub później) daje możliwość rozwiązania umowy dopiero z końcem kolejnego bloku.  

Opłata miesięczna jest stała - zawsze pokrywa 4 zajęcia, niezależnie od ich liczby w miesiącu - i należy ją wnosić do 10-tego dnia danego miesiąca. Zajęcia odbywają się według kalendarza kursu (zamieszczonego w opisie kursu), najczęściej 4x w miesiącu (co tydzień). 

 

Zapisz się

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Podaj dane do faktury VAT:

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.

Otrzymasz e-mail potwierdzający otrzymanie zamówienia, zawierający wybrane opcje, dane do przelewu i Regulamin. Następnie w możliwie najkrótszym czasie potwierdzimy dostępność miejsca w wybranej grupie. Dopiero wtedy podejmiesz decyzję o zawarciu umowy z obowiązkiem zapłaty.

 

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)